Psycholożka, psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamiczno- systemowym. Absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia oraz Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała filozofię oraz polonistykę. Ukończyła również I i II etap szkolenia dyplomowego dla psychoterapeutów afiliowany przy IAPOP w USA (10 lat treningu) zdobywając uprawnienie do prowadzenia psychoterapii, mediacji, pracy z grupami oraz coaching’u.
Praktykę psychoterapeutyczną rozpoczęła w 2015 roku. Od tego czasu pracuje z osobami uskarżającymi się na obniżony nastrój, nadmierny lęk, przewlekłe kłopoty w relacjach z innymi ludźmi, problemy z odżywianiem i in. Ponadto pracuje z osobami w spektrum autyzmu oraz z diagnozą ADHD.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Centrum Praw Kobiet przeprowadzając interwencje kryzysowe oraz prowadząc grupę terapeutyczną dla kobiet współuzależnionych. Zdobyła również praktykę w pracy z osobami ze schizofrenią odbywając staż w Domu Pomocy Społecznej Mościszki. W latach 2016 – 2019 pełniła funkcję wiceprezeski w Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu w Warszawie.
W swojej pracy łączy podejście psychodynamiczne z interwencjami poznawczo- behawioralnymi, korzysta również z koncepcji psychoanalitycznych dobierając rodzaj i narzędzia pracy do potrzeb i trudności osób korzystających z terapii. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego jest członkiem.
W Pracowni prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży, a także terapię dla par i małżeństw.
She works in English with individuals and with couples.
Prywatnie jest zapaloną koniarą, miłośniczką morza i natury oraz literatury.
Psychoterapeutka pracująca w nurcie psychoanalitycznym w trakcie certyfikacji w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów w Warszawie. Mediatorka specjalizująca się w pracy z parą w kryzysie około-rozstaniowym. Ukończyła studia magisterskie w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe w Studium Terapii i Treningu Grupowego Uniwersytetu Warszawskiego, czteroletnie szkolenie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej IAGR Rasztów.
Uczestniczka szkoleń z zakresu terapii par w Tavistock Relationship w Londynie. Wykładowczyni SWPS, UW oraz trenerka z zakresu mediacji. Prowadzi grupy dla par i rodziców z zakresu umiejętności i współpracy wychowawczej.
Doświadczenie kliniczne zdobywa pracując na stałe w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej m.st. Warszawy dz. Bemowo oraz stażując na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i par oraz mediacje rodzinne.
Andragog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Absolwent Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz uczestnik Szkoły Psychoterapii Gestalt w Warszawie, gdzie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w zakresie psychoterapii. Ukończył szkolenie z zakresu Gestalt w biznesie, co umożliwia mu efektywne łączenie wiedzy psychologicznej z praktyką w środowisku korporacyjnym i biznesowym.
Przez wiele lat zdobywał doświadczenie zawodowe w polskich i międzynarodowych korporacjach, gdzie zajmował się m.in. zarządzaniem zasobami ludzkimi w aspekcie rozwoju osobistego i kompetencji miękkich. Rozwijał się także w środowisku startupowym uzyskując unikalne spojrzenie na innowacyjność, adaptacyjność oraz rozwój osobisty w biznesie.
Od początku konfliktu w Ukrainie pracował w amerykańskich organizacjach humanitarnych realizujących m.in. projekty pomocowe z obszaru wsparcia zdrowia psychicznego. W tym czasie zdobył certyfikat trenera Humanitarian Leadership Academy.
Pracuje z osobami dorosłymi oferując wsparcie w radzeniu sobie z kryzysami egzystencjalnymi, trudnościami emocjonalnymi oraz w procesie budowania samoświadomości i rozwoju osobistego. Specjalizuje się również w integracji trudnych doświadczeń psychodelicznych, pomagając klientom w zrozumieniu, przetworzeniu i wykorzystaniu tych głębokich przeżyć do pozytywnych zmian w ich życiu. Jego misją jest towarzyszenie ludziom na ich drodze do pełni dobrostanu emocjonalnego i psychicznego. Wierzy, że poprzez świadomą pracę nad sobą, zrozumienie własnych doświadczeń i rozwijanie wewnętrznego potencjału każdy może osiągnąć harmonię oraz satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz interwizji.
Prywatnie jest motocyklistą i (byłym) posiadaczem licencji kierowcy rajdowego, co odzwierciedla jego pasję do dynamiki i wyzwań. Jest ojcem, partnerem i członkiem sześcioosobowego patchworku.
Psycholog, psychoterapeutka psychoanalityczna. Absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła całościowe 4-letnie szkolenie z psychoterapii indywidualnej w podejściu psychoanalitycznym, prowadzone w Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie a także 4-letnie szkolenie z psychoterapii indywidualnej w podejściu integracyjnym, prowadzone przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - atestowane i rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada również wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Śląskim.
Jest certyfikowanym trenerem Familylab Polska oraz Familylab Association - prowadzi seminaria inspirujące dla rodziców i opiekunów.
Doświadczenie kliniczne zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Nerwic warszawskiej Przychodni Lekarskiej WAT. Obecnie pracuje w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Bemowo, gdzie prowadzi psychoterapię par i rodzin oraz warsztaty dla rodziców. Jest również konsultantką dla pacjentek Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka będących w kryzysie.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Założycielka Pracowni Psychologicznej Nurty. Prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.
Psychoterapeuta, psycholog, specjalista zdrowia publicznego, informatyk oraz pedagog dzieci z zaburzeniami ADHD, autyzmu oraz zachowań dyssocjalnych.
Doświadczenie kliniczne zdobył pracując w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie pod kierownictwem prof. M. Orwid - twórczyni pierwszej kliniki i psychiatrii dzieci i młodzieży w Polsce.Współtwórca pierwszego zespołu leczenia anoreksji i bulimii psychicznej w Polsce - Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ w Krakowie. Jednym z efektów pracy naukowej w tym zespole był podręcznik akademicki dla studentów medycyny i psychologii klinicznej “Anoreksja i bulimia psychiczna. Rozumienie i leczenie zaburzeń odżywiania się” pod redakcją prof. B. Józefik.
Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu psychoterapii dzieci, młodzieży oraz rodzin. Stypendysta projektów naukowych o zasięgu lokalnym oraz międzynarodowym, kierownik merytoryczny projektów realizowanych we współpracy z University of Birmingham oraz Queen Mary University of London. Dyrektor Instytutu Zdrowia Publicznego i Ubezpieczeń Społecznych Wyższej Szkoły Biznesu - National-Louis University. Autor wielu publikacji polskich i międzynarodowych z zakresu psychiatrii i oceny skuteczności leczenia.
Ukończył polskie i zagraniczne kursy z zakresu terapii systemowej i podejścia psychodynamicznego. Najważniejszym dla niego pozostaje podejście eklektyczne, które stwierdza, że najlepszą metodą jest ta, która znosi cierpienie pacjenta. Szczególnie interesuje się zaburzeniami psychosomatycznymi oraz wpływem mediów społecznościowych na psychikę dzieci oraz młodzieży.
Prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży, psychoterapię par oraz terapię rodzinną.
Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia oraz Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku socjologia. Ukończyła studia podyplomowe „Wczesne wspomaganie rozwoju i wczesna interwencja” w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych i arteterapeuta. Aktualnie uczestniczy w czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym w podejściu integratywnym prowadzonym przez Szkołę Psychoterapii Dialog (Mabor) - atestowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Łódzkim Ośrodku Wsparcia Rodziny i Ośrodku Adopcyjnym „Lokomotywa”, gdzie udzielała wsparcia rodzicom adopcyjnym, zastępczym i dzieciom przebywającym w pieczy zastępczej oraz mieszkańcom Łodzi doświadczającym wykluczenia ekonomicznego. Wiele lat pracowała w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, gdzie prowadziła diagnozę trudności rozwojowych i emocjonalnych dzieci oraz udzielała poradnictwa psychologicznego ich rodzicom. Współpracowała ze Specjalistycznym Niepublicznym Ośrodkiem Leczenia i Rehabilitacji Słuchu oraz Fundacją Dźwięki Marzeń, gdzie zajmowała się diagnozą psychologiczną i uczestniczyła w turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci niesłyszących i niedosłyszących.
W Pracowni prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną dzieci i osób dorosłych oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.
Absolwentka Neurobiopsychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu integracyjnym i systemowym w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej Mabor), atestowanego i rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Certyfikowany trener umiejętności społecznych i trener kontroli złości.
Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała w poradniach w Gdańsku, Nowym Dworze Mazowieckim i Warszawie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
W pracy czerpie z wielu nurtów psychoterapeutycznych, aby jak najlepiej dostosować techniki pracy do potrzeb klienta, wykorzystuje także elementy mindfulness w celu rozbudowania empatii i wrażliwości na siebie i innych, uczy rozpoznawać, nazywać i wyrażać swoje emocje i potrzeby. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów, zaburzeń nastroju, lęku, niskiej samooceny, trudności w relacjach z rówieśnikami i rodziną oraz z osobami chcącymi dzięki terapii pogłębić rozumienie siebie. Pracuje również z osobami LGBTQ+.
W Pracowni prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną dzieci od 8 r.ż., młodzieży i młodych dorosłych oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.
Absolwentka Wydziału Artystycznego Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi.
W Pracowni zajmuje się szeroko rozumianą administracją. W swojej pracy dba o to, by wszystkie zgłaszające się do nas osoby poczuły się zaopiekowane i mogły uzyskać potrzebną dla siebie pomoc.
W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychologa / Psychoterapeutę Dziecięcego
Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i trenerów. W swojej pracy czerpiemy z różnych kierunków psychoterapeutycznych, w tym przede wszystkim z podejścia humanistycznego, psychodynamicznego oraz psychoanalitycznego.
Uznajemy, że wiedza o tym, co stanowi problem i jakie są jego rozwiązania, znajduje się w kliencie, a rolą terapeuty jest jedynie pomoc w dotarciu do naturalnego potencjału osoby zgłaszającej się po pomoc. Wierzymy, że podążanie za klientem przy jednoczesnym głębokim przymierzu terapeutycznym, empatii i akceptacji jest głównym czynnikiem leczącym w terapii. Naszym celem jest nieustanne zbliżanie pacjenta do samego siebie, do wewnętrznego całościowego i świadomego doświadczania swojej osoby w tu i teraz. Jesteśmy przekonani, że człowiek to coś więcej niż suma poszczególnych części, to złożona istota, której elementy cielesne, psychiczne, społeczne i duchowe przenikają się wzajemnie tworząc niepowtarzalną całość.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Pracownia Psychologiczna Nurty
Ta strona korzysta z plików cookie do poprawnego funkcjonowania i usługi Google Analytics.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Nasza Polityka Prywatności.