Nasz zespół

Olga Piekarska - Piotrowicz

psychoterapeuta, psycholog Warszawa Bemowo, Bielany, ŻoliborzAbsolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiada również wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Śląskim w 2000 roku.

Ukończyła 4-letnie szkolenie z psychoterapii indywidualnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - atestowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Przez ostatnie lata uczestniczyła w różnych szkoleniach uzupełniających i warsztatach z zakresu psychoterapii oraz pracy nad sobą (w szczególności psychoterapii psychodynamicznej oraz treningach interpersonalnych, terapeutycznych, zachowań asertywnych i in.). Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Nerwic warszawskiej Przychodni Lekarskiej WAT.

Współzałożycielka Pracowni. Prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Swoją pracę poddaje regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Mieszka w Warszawie. Jest mężatką, matką trójki dzieci.

Barbara Suchańska

psycholog, psychoterapeuta Warszawa Bielany, Żoliborz, BemowoAbsolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacje psychoterapia oraz terapia rodzin i małżeństw) i Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Odbyła również 4-letni podyplomowy kurs psychoterapii w podejściu integracyjnym prowadzony przez Ośrodek Szkolenia i Psychoterapii INTRA w Warszawie oraz szkolenie z mediacji rodzinnych organizowane przez Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych w Warszawie. Jest w trakcie 4-letniego podyplomowego kursu psychoterapii w podejściu psychoanalitycznym prowadzonego przez Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i członkinią nadzwyczajną Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Współpracowała z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" oraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Obecnie pracuje również w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo w Warszawie.

Współzałożycielka Pracowni. Prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par i małżeństw oraz mediacje rodzinne.

Swoją pracę poddaje regularnej indywidualnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapi Psychoanalitycznej i Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Marta Ruzik

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (ze specjalizacją Psychoterapia i Psychologia kliniczna dziecka), gdzie uzyskała stopień naukowy doktora nauk społecznych w zakresie psychologii. Ukończyła także studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym UW.

Skończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym - atestowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Większość jej doświadczeń zawodowych wiąże się z pracą terapeutyczną (indywidualną i grupową) z dziećmi oraz z ich rodzicami z różnych środowisk wychowawczych. Pracowała z dziećmi z zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami emocjonalnymi i zaburzeniami zachowania oraz z ich rodzinami m.in. na oddziale dziennym psychiatrycznym dla dzieci. Bliska jest jej również problematyka dziecka przewlekle chorego oraz doświadczającego trudności w relacjach z innymi. Posiada doświadczenie w pracy w interwencji kryzysowej oraz w pracy z ofiarami przemocy a także prowadzenia dziecięcej grupy terapeutycznej oraz grup wspierania rozwoju. Obecnie pracuje w LXXXI Liceum Ogólnokształcącym im. A. Fredry w Warszawie oraz w Stowarzyszeniu ASLAN.

W Pracowni prowadzi konsultacje dla dzieci, młodzieży i rodziców, terapię dzieci i młodzieży. Pozostaje pod stałą opieką superwizyjną.

Agnieszka Rybicka-Bulska

psychoterapeuta, psycholog Warszawa Bemowo, Bielany, ŻoliborzPsycholog, psychoterapeutka. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, w Izbie Chorych Stowarzyszenia Monar na Oddziale Terapii Uzależnień, w organizacjach pozarządowych oraz w ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

ul. J. Kasprowicza 48 lok. 11, 01-871 Warszawa, Bielany

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2016 Pracownia Psychologiczna Nurty
projekt i wykonanie: Webastyczny.pl

Ta strona korzysta z plików cookie do poprawnego funkcjonowania i usługi Google Analytics.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.