Warsztat dla par: Kryzys w Związku - Związek w Kryzysie

 

JEŚLI doświadczasz przynajmniej jednej z następujących trudności:

• niedopasowania w relacji
• sporów z partnerem o podział zadań
• zobojętnienia partnera lub na partnera
• wybuchowości i stawiania na swoim za wszelką cenę
• poczucia braku wsparcia, lojalności lub zainteresowania
• nadmiaru obowiązków związanych z dziećmi
• pustki i braku żywości w związku

to jest to warsztat dla Ciebie!

 

DLA KOGO?
Na warsztat zapraszamy pary / małżeństwa lub jedno z partnerów / małżonków doświadczających ww trudności lub po prostu chcących dowiedzieć się czegoś o sobie.

 

DZIĘKI WARSZTATOWI:
• zrozumiesz powody kryzysu w Waszym związku;
• zapoznasz się ze sposobami radzenia sobie z impulsywnością;
• ujrzysz własny współudział w kryzysie;
• zrozumiesz perspektywę drugiej strony;
• masz szansę poprawić Waszą sytuację i / lub
dostaniesz propozycję dalszej pomocy dla związku.

Warsztat pomaga w pogłębieniu rozumienia problemu występującego w relacji i źródeł związanych z nim uczuć; może być pierwszym krokiem w wypracowaniu innych wzorców postępowania. Należy pamiętać, że warsztat ten nie może zastąpić terapii pary, psychoterapii grupowej, ani psychoterapii indywidualnej. Po warsztacie przewidujemy możliwość konsultacji indywidualnych.

 

KIEDY I GDZIE?
Sobota 25 maja 2019, w godzinach od 9.00 do 15.00.
Pracownia Psychologiczna Nurty, ul. Barcicka 27 (metro Stare Bielany), Warszawa

 

ZA ILE?
160 zł od osoby lub 220 zł za parę.

Konieczna rezerwacja: liczba miejsc ograniczona do 10 osób.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami: Pracownia Psychologiczna Nurty – tel. 692 833 912, mail: pracownia@pracownia-nurty.pl lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www Pracowni.
Wpłaty należy dokonać dopiero po konsultacji telefonicznej i potwierdzeniu rezerwacji.
Gabinet Psychoterapii Olga Piekarska-Piotrowicz
50 1020 5558 1111 1210 6100 1380
Tytułem: (Imię i nazwisko uczestnika) / Warsztat Kryzys w Relacji

 

PROWADZĄCY:
Paweł Wojciechowski: psychoterapeuta, certyfikowany trener oraz coach. Od 10 lat współpracuje z klientem biznesowym. Jako terapeuta pracuje w nurcie psychodynamicznym, wykorzystuje elementy interpersonalne i egzystencjalne. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową pacjentów zgłaszających problemy dotyczące braku pewności siebie, depresji, lęku, regulacji afektu, szerokiego spektrum uzależnień i innych. W 2018 roku ukazała się jego książka „Światy Zastępcze. Samotność wobec kultury” (Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne). Opublikował zbiór poezji „Cisza jest w moim życiu” (LSW 2014).
Jest żonaty i ma syna.

Wydarzenia

W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychologa / Psychoterapeutę Dziecięcego

  1. W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychoterapeutę Osób Dorosłych oraz Par...

W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychologa / Psychoterapeutę Dzieci i Młodzieży...

.

Zapraszamy do wzięcia udziału w dwuletniej terapii grupowej on-line...

grupa terapeutyczna on-line

Szanowni Państwo, informujemy, iż w związku z ustabilizowaniem się sytuacji epidemiologicznej nasi psychoterapeuci przyjmują pacjentów zarówno on-line jak i osobiście. W gabinetach przestrzegamy...

 

Zagadnienie poczucia własnej wartości spostrzegamy jako kluczowe w rozwoju dziecka, gdyż jest ono w pewnym sensie szczepionką chroniącą dziecko przed niepożądanym i destrukcyjnym wpływem środowiska - zarówno ludzi jak i zdarzeń.

 

Jeśli safysfakcjonujący dotychczas związek zaczyna wymykać Ci się z rąk, pojawiają się trudności, a Ty czujesz się wobec nich bezradny, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w organizowanym przez nas warsztacie. 

         kryzys w parze

Szczere i stanowcze NIE jest często lepsze dla dziecka niż wymuszone TAK.

       

Wiele konfliktów i trudności w rodzinie powstaje wtedy, gdy rodzice nie są w stanie odmówić dziecku, chociaż chcieliby to zrobić. Dlaczego mówienie NIE przychodzi nam z takim trudem?

W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychologa / Psychoterapeutę Dziecięcego

Strona 1 z 3  > >>

ul. Barcicka 27, 01-839 Warszawa, Bielany

Logo Karty Dużej RodzinyWszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Pracownia Psychologiczna Nurty

Ta strona korzysta z plików cookie do poprawnego funkcjonowania i usługi Google Analytics.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Nasza Polityka Prywatności.