Bezpłatna diagnoza

W związku z rozpoczęciem realizacji programu "Diagnoza dysfunkcji szkolnych i zaburzeń uwagi słuchowej u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym" placówka Tomatis zaprasza rodziców wraz z dziećmi na BEZPŁATNE konsultacje i badania z wykorzystaniem metody Tomatisa, przeprowadzane przez specjalistów w Warszawie, Krakowie, Olsztynie, Gdańsku i wielu innych miastach w Polsce.

Diagnoza lateralizacji słuchowej, testy uwagi  oraz selektywności słuchowej są kluczowym elementem badań nad dziećmi, u których obserwujemy takie problemy, jak:

- podwyższone napięcie i stany lękowe

- problemy z koncentracją i uwagą

- trudności szkolne i fobie szkolne

- dysfunkcje związane z motoryką dużą i małą

- dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia

- kłopoty z orientacją przestrzenną

- złe samopoczucie - niska samoocena

- wady wymowy

- zakłócenia językowe

- zaburzenia afektywne

- zakłócenia psychomotoryczne

- trudności z nauką języków

- trudności w relacjach dziecko-rodzic

- problemy w rodzinach adopcyjnych

- zaburzenia emocjonalne

Postawienie właściwej diagnozy pozwala wskazać właściwe procedury postępowania z dzieckiem oraz określić jego potrzeby. Diagnoza jest także niezwykle cennym narzędziem dla pedagogów, psychologów oraz terapeutów pracujących z dziećmi dotkniętymi tymi zaburzeniami.

W celu umówienia się na wizytę należy skorzystać z możliwości kontaktu podanych na końcu tej wiadomości. Ilość miejsc w ramach programu jest ograniczona.

Wczesna Interwencja Terapeutyczna Warszawa - Kraków - Gdańsk

www.tomatis.warszawa.pl

terapia@logopeda-warszawa.pl tel. 604 28 81 11

Wydarzenia

W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychologa / Psychoterapeutę Dziecięcego

  1. W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychoterapeutę Osób Dorosłych oraz Par...

W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychologa / Psychoterapeutę Dzieci i Młodzieży...

.

Zapraszamy do wzięcia udziału w dwuletniej terapii grupowej on-line...

grupa terapeutyczna on-line

Szanowni Państwo, informujemy, iż w związku z ustabilizowaniem się sytuacji epidemiologicznej nasi psychoterapeuci przyjmują pacjentów zarówno on-line jak i osobiście. W gabinetach przestrzegamy...

 

Zagadnienie poczucia własnej wartości spostrzegamy jako kluczowe w rozwoju dziecka, gdyż jest ono w pewnym sensie szczepionką chroniącą dziecko przed niepożądanym i destrukcyjnym wpływem środowiska - zarówno ludzi jak i zdarzeń.

 

Jeśli safysfakcjonujący dotychczas związek zaczyna wymykać Ci się z rąk, pojawiają się trudności, a Ty czujesz się wobec nich bezradny, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w organizowanym przez nas warsztacie. 

         kryzys w parze

Szczere i stanowcze NIE jest często lepsze dla dziecka niż wymuszone TAK.

       

Wiele konfliktów i trudności w rodzinie powstaje wtedy, gdy rodzice nie są w stanie odmówić dziecku, chociaż chcieliby to zrobić. Dlaczego mówienie NIE przychodzi nam z takim trudem?

W związku z poszerzeniem oferty Pracowni a także nieustannym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy Psychologa / Psychoterapeutę Dziecięcego

Strona 1 z 3  > >>

ul. Barcicka 27, 01-839 Warszawa, Bielany

Logo Karty Dużej RodzinyWszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Pracownia Psychologiczna Nurty

Ta strona korzysta z plików cookie do poprawnego funkcjonowania i usługi Google Analytics.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Nasza Polityka Prywatności.